Recenzie Sony Ericsson

Pridané: 19. novembra 2011

• perfektny dizajn
  • android 2.1
  • kvalitny pristup na internet
  • pripojenie k wifi
  • fotoaparat len 3 megapixely
  • vrzgajuci kryt
  • ak ho chcete vyuzivat na plno tak sa nezaobidete bez nejakej datovej sluzby alebo wifi

Tento mobil uz mam 4 mesiace a je to moj prvy dotykovy mobil a nie je vobec zlozity hoci by mohlo byt v navode trochu viac veci.
Ked som ho kupil tak som ho rovno vyskusal a ako som spominal je to moj prvy dotykovy mobil a ovladane bolo vazne jednoduche. Ale ked chcete tento mobil naplno pouzivat tak potrebujete skoro ku vsetkemu internet. Ja som s mobilom velmi spokojny (pisem sem z neho). Ale co ma zaujalo je gps a pripojenie k wifi. Ak ste si chceli kupit x10 (velku) a bola pre vas moc velka alebo draha a x10 mini velmi mala myslim ze x8 by tomu vyhovovala.

Pridané: 17. novembra 2011

• kryty
  • dotykovy displej
  • nic

najkrajsi mobil na svete

Pridané: 13. novembra 2011

• Dizajn
  • Trochu slabšia kvalita

Celkovo je ten mobil trochu nekvalitný ale inak...tá cena...mal som veľa mobilov ale tento sa mi páčil najmenej..ale zase fotoaparát neni najhorší a Android Market je to najlepšie čo môžte chcieť..nebudem tu vypisovať ako neznášam Sony Ericsoon...to nieje pravda...ja mám rád Sony Ericsoony ale iba kvalitné...ale X8 je trochu nepodarený model...ale inak je celkom fajn kúpiť na paušál mobil za 1€

Overený zákazník Mobilné telefóny Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2011

super

Pridané: 31. októbra 2011

Zakúpený v Marzo.sk

bateriu som potrebobval do MT, oslovila ma cena a rychlosť dodania,..

Sony Ericsson EP500

Bateria lepšie dlho vydržat 4-5dní

Sony Ericsson W595

Sony Ericsson W595

• je akciova cena 1€
  • je to mizerný telefón. Pri intenzívnom používaní (pracovné použitie telefónu) odišla klávesnica.
  • kým vytočím číslo, musím takmer pretlačiť tlačidlo voľby!!!
  • pre človeka čo nepotrebuje médiá je to sheise fon.
  • jeho obstarávacia cena (mimo akčného predaja mobiloperátorov) je vysoká.
  • telefón nie je schopný vydržať ani 2 ročnú lehotu, na ktorú platí "qázi" záruka.

Som z neho znechutený! Telefón na maximálne jeden rok a potom ho tresknúť o stenu!

Sony Ericsson IM820

• MANUAL V NEMECKOM JAZYKU

MANUAL V NEMECKOM JAZYKU nechápem prečo keď na stránke pišu niečo uplne iné

Overený zákazník E-Sony Ericsson Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2011

(naposledy upravené 22. augusta 2011)

Zakúpený v E-Sony Ericsson

• Celkom sofistikované ovládanie. Pre neskúsených však nervy.
  • Dosť dobrá výdrž batérie.
  • Manuál veľmi nepomôže a nie je ani dodávaný ako súčasť (nahrádza ho nemecký reklamný letáčik)
  • Displej nie vždy reaguje na kontaktné povely.
  • Na slnku slabšia viditeľnosť.
  • Kamere chýba zoom a prisvetlenie.
  • Trochu hrubý a ťažký. Nie do vrecka na košeli.

Pre nenáročných dobrá voľba.

Pridané: 8. augusta 2011

• Android 2.1
  • Android market
  • Bez autofocusu
  • Wifi
  • Gps
  • Nato že je foťák iba 3 Mpx fotí v pohode :)
  • Branie a ukončovanie hovorov je riešené trošku neštandartne
  • Fotoaparát,mohol byť aspoň 5 Mpx

Tento telefon sa dá kúpiť za dobrú cenu...Hodí sa na každú príležitosť..Zaujal ma na ňom vzhľad..Myslím si že Sony Ericson Xperia X8 je oveľa lepší ako napr. Sony Ericson Xperia X10 mini ,Sony Ericson Xperia X10..Aj ked má Sony Ericson Xperia X10 5 Mpx foťák a Sony Ericson Xperia X8 iba 3,2 Mpx...Som s ným spokojná...Ak sa vám zdá že Opreračný systém Android 2.1 je slabý...Môžte si stiahnuť novší typ ako napr. - Android 2.2 ...Mám ho už dosť dlho,5 rokov a baterku mám ešte stále tu istú...Som s ním veľmi spokojná a aj s tou cenou..Ak chcete kúpiť už použivaný mobil..Tak ho nájdete aj za 70 Eur čo je veľmi dobrá cena..Alebo 80 eur čo je tiež veľmi dobrá cena :)

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 29. júla 2011

Zakúpený v Extreme Digital zRt

Xperia X8 vyhovela mojim poziadavkam a aj slubom predajcov. Myslim, ze kvalita mobilu viac ako zodpoveda jeho cene. Som s kupou nadmieru spokojna.

Pridané: 28. júla 2011

Zakúpený v Marzo.sk

• Android 2.1, Android market, slušný foťák na 3 Megapix. bez autofocusu, senzitívny a kvalitný captative touch display s dobrou rezolúciou, GPS, WIFI,
  • batéria (priemer 2 dni, moja s Task Killerom vydrží 4 - 5 dní), branie a ukončovanie hovorov je riešené trošku neštandartne, absencia File managera

Celkovo sa v danej cenovej kategórii jedna o slušný mobil, ktorý má svoje + a samozrejme aj - .

Osobne som si ho vybral, pretože som kupoval svoj prvý smartphone (predtým som mal požičané HTC Touch, SonyE Vivas Pro,iPhone 3 a 4) a som s ním nadmieru spokojný.

Na internete boli ohlasy na slabú výdrž batérie, no to sa mi podarilo eliminovať používaním Task Killera z Android marketu, ktorý predĺži výdrž batérie zhruba o 1 (v High security mode aj 1,5 -2).

Ďalším mínusom na internete bol foťák, no úprimne ma milo prekvapil, robí solídne fotky krajiny, portrétov aj textu z čoho mi vyplýva, že pokiaľ niekto nevie fotiť nespraví dobrú fotku ani s Hubblovým teleskopom, samozrejme fotky za šera a tmy sú rozmazané ale to nie je až tak podstatné.

Konektivita (WIFI, USB, GPS, BT) funguje bez problémov, Android pracuje a nemrzne, 600Mhz chip je dostatočne rýchly a pamať RAM 128 kupodivu nie je až taká malá ako som si myslel. Jediným problémikom može byť interná pamäť telefónu (cca 180MB, k dispozicii cca 120MB, zavisí od konfigurácie) kde sa nahrávajú aplikácie. Ja mám FB aplikáciu, Gmail, Youtube, Gmaps, Skype, Operu Mobile, Meridian, Advanced Task Killera, Offiice suite, Astro file managera a este nejake hry a v pohode mam 60MB volných + 8GB SD karta.

Vonkajšie prevedenie je solídne, ja ho mám v čiernej farbe nakoľko nepotrebujem mať v ruke bielu päsť na oko a podobné výstrelky na chvastanie pred pipinkami, čiže uprednostňujem elegantnejšie prevedenie.

Pre menej náročných používaťeľov, respektíve pre stredných a menších podnikateľov je to vhodný telefón, pokiaľ sa v ňom pohráte a nastavíte/stiahnete si vhodné aplikácie budete nadmieru spokojný. Mne dokázal na cestách skoro plnohodnotne nahradiť netbook aj notebook. Sledovanie správ, mail, čítanie dokumentov a ebookov.

Takže pokiaľ sa nechcete viazať u operátora alebo míňať kvantá € na "moderné hračky" tento telefón dobre poslúži. A podľa môjho skromného názoru je to vcelku slušný telefón a odporučil by som ho aj známim.

Sony Ericsson BST-41

Sony Ericsson BST-41

Overený zákazník gsm-shop.sk Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2011

Zakúpený v gsm-shop.sk

• rýchlosť a spoľahlivosť

batéria bola najlacnejšia a som s ňou maimálne spokojný,odporúčam všetkým

Pridané: 12. júla 2011

• dizajn
  • teraz ked bateria dlho vydrzi, nemam nic proti

Moja xperia už bola reklamovaná, čiže spokojnosť s kvalitou veľmi nie je... záhada je, že po výmene celého softvéru zrazu vydrží batéria až 5-6 dní/ predtým 1-2 dni.

Pridané: 10. júla 2011

Zakúpený v Marzo.sk

• RYCHLE DODANIE ....SUPER KOMUNIKACIA ,ESTE SOM AJ ZLAVU DOSTALA ....ODPORUCAM VSETKYM VSETKO PRISLO AKO MALO ZARUCKY ....UZ SOM TU NAKUPOVALA KRYTY SUPER CENY .
  • NIC .

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 6. júla 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• Tento mobil som si kúpil na tejto stránke preto že bol lacnejší a priviezli mi ho do 24 hodín a s tým som veľmi spokojný.

Tento mobil sa mi používa veľmi dobre a som sním spokojný :-)

Pridané: 28. júna 2011

• pekny dizajn
  • dobra cena
  • silny reprodoktor
  • vyborna kvalita videí/filmov
  • dobra pamet
  • vsetko spravite jenym tahom a klikom
  • dobry internetovy prehliadac
  • ak neberie nejaky format obrazku/filmu/hudby/.... staci nejaky program z marketu
  • slaba bateria
  • fotak nepriblizuje

vy vsetci ktori mate nieco proti tomuto telefonu ste kokoti . Je to fakt super smartffon okkrem tej baterky ale popri tomu ze co vsetko v sebe ma sa ta baterka da nejak zabudnut proste ste jebnuty ak sa vam nepaci. tento mobil som si vybral lebo si ho kupovali ludia ktory si este zly mobil v zivote nekupili a aj kvoli odporucaniam .tento mobil by som odporucil asi kazdemu od 10-30 rokov ktory sa vie vynajst ako s tym robit.povedal by som ale ze je pravda ze tento mobil potrebuje stale skoro na vsetko INTERNET.cize najlepsi je asi pre tych ktori radi surfuju po internete vsade . tento mobil sa uz da kupit za fakt vtipnu sumu 135 eur co je vyborne. nestazujem sa na nic okrem baterky cize vyhodna kupa za tuto cenu.mam s nim skusenost asi mesiac a pol a vseto funguje ako ma . AK NA TO MATE A CHCETE DOBRY MOBIL KUPTE SI TENTO

Zobrazujem 361 - 380 zo 412 recenzií 1...17 18 [ 19 ] 20 21