Recenzie Sony Ericsson

• Java a veľa iných "aplikácii" a možností
  • Príjemné do ruky
  • Rýchly
  • 3,5mm Jack
  • Baterka (najväčší mínus mobilu)
  • Zadný kryt vŕzga
  • Zvuk pri fotení sa nedá vypnúť
  • Repráky (samozrejme berem ohľad na to že to nie je walkman ale mohli ich o niečo zlepšiť)
  • Android 2.1 (dávno na takomto mobile má byť najnovší - 2.2 Froyo)
  • Tlačítko pre okamžité zdvihnutie a zloženie mobilu

S mobilom som veľmi spokojný, škoda tej baterky a iných záporov čo som vypísal, mobil je inak vynikajúci a vhodný podľa môjho názoru pre všetky vekové kategórie, disponuje s celkom veľkým dizajnom, takže je pre také stredné až väčšie ruky ale samozrejme aj pre malé :)) škoda ešte toho vŕzgajúceho krytu, ktorý sa tiež dáva dole veľmi ťažko ale to sú len drobnosti, ktoré má skoro každý mobil. Odporúčam!

Pridané: 14. júna 2011

(naposledy upravené 14. júna 2011)

• Android - iba 2,1 :-/
  • Display - Citlivosť. kvalita, svietivosť
  • Wifi - Rýchlosť internetu
  • Design
  • GPS - Presnosť
  • Aplikácie
  • Výdrž

Máme tento mobil už asi 3 mesiace a som 100% Spokojný :-) Super reproduktor, display je perfektný citlivosť je parádna..internet ide rýchlo aj celý telefón je rýchli. Ked som ho kúpil bol tam android 1.6 ale zmenil som ho na 2.1 a celý mobil to zmenilo...Batéria drží tak 1 den možno 2 podla používania. A fotoaparát je celkom dobrý nato že je bez tých vecí čo má mať ...Ked pozerám ako niekto na tento mobil nadáva to znamená to že ja zvyknutý na staré nokie ktore vydržia 1 mesiac na jedno nabitie.. A asi to nevedia ovládať bo ten kto vie je 100% spokojný ako aj ja ...a za takú cenu odporúčam..;-) Johnny :-)

Pridané: 7. júna 2011

• MP3 prehrávač WALKMAN
  • pamaťová karta 2GB - mne toľko stačí :)
  • Občas seká
  • Cena - podľa mňa je okolo 120 € veľa na tento mobil
  • nemá Wi-Fi

Mám ho rok a som zatiaľ celkom spokojná. Mne sa páči na ňom hlavne MP3 prehrávač a tiež ako silno na ňom hrá hudba.
Ale kebyže má Wi-Fi, bol by fakt super a dala by som 100%

Overený zákazník Marzo.sk Overený zákazník

Pridané: 3. júna 2011

Zakúpený v Marzo.sk

• super telefon s vela funkciami
  • chybal mi podrobny navod na obsluhu

super kvalita za rozumnu cenu

Pridané: 2. júna 2011

• vydrz baterie
  • nespolahlivy softwear.. od prvej chvilky od kedy som si ho kupil mu blbol softver.
  • 1.softwear
  • 2.dizajn
  • 3.ovladanie
  • 4.krehkost konstrukcie

tento srotak som si vybral kvoli vychyrnej reklame a odporucaniam zamestnanca orangu..
odporucam tento model zrejme ako aj vacsinu sony-ericssonov nekupovat..
daroval som tento telefon..
pri dalsom nakupe to uz isto nebude znacka sony ericsson a nedam na odporucania tejto znacky.

Overený zákazník VVTech Overený zákazník

Pridané: 1. júna 2011

Zakúpený v VVTech

• hudobne je výborný
  • pomalé pripojenie bluetooth, zložitejšie ovládanie

Predchádzajúce skúsenosti so Sony Ericsson-om ma presvedčili, že sú lepší ako iné mobilné značky. Hlavne, čo sa týka najmä hudobného prehrávača, ktorý radí piesne abecedne, podľa názvu skladby. Ovládanie je síce trochu náročnejšie ako jednoduchšie, hodí sa predovšetkým mladým ľuďom. Dotykový displej je zo začiatku trochu pomalý, resp. slabo reaguje, ale snáď sa polepší. Celkovo som s telefónom spokojná. Batéria má výdrž cca 4.-5 dní. Podľa frekvencie hovorov , počúvania a využívania aplikácii. Veľkosť je primeraná.

Ondrej Ondrej

Pridané: 28. mája 2011

(naposledy upravené 28. mája 2011)

• Konštrukcia
  • Stereo repráky
  • Prehrávač
  • Pomalý SW
  • Plechová reprodukcia hudby
  • Chýba 3,5mm jack

Priemerný telefón za primeranú cenu. Stačí pre mladého človeka čo nemá moc penazí má rad hudbu a sem tam urobí nejakú momentku. Zamrzí však ale že v telefóne nieje integrovaný jack konektor.

Pridané: 26. mája 2011

• NIC
  • MOBIL NA HOVNOOOOOOO

CELY MOBIL JE TOTALNE K NICOMU VYDRAZIM HO.
FUUUUUUUUUUJ

Pridané: 22. mája 2011

(naposledy upravené 22. mája 2011)

• pekný dizajn
  • chýbajú základné funkcie ako prevolané minúty
  • na to aby ste vypli net treba stiahnuť program z marketu
  • na prevolané minúty treba stiahnuť program z marketu
  • vlastne skoro na všetko treba aplikaciu/program z marketu
  • batéria vydrží 1 deň, max 2 a pritom na ňom človek nič nerobí
  • veľa prebytočných aplikácii, ktorých sa nedá zbaviť

Keby mám znovu možnosť vybrať si telefón, tak si ho nevyberiem. Podľa mňa je zbytočne preplnený kravinami, ktoré stále vyžadujú prístup na internet. Pre mňa je neprehľadný a ide mi na nervy. Keď vidím ako stále ukazuje percentá, ktoré zostávajú do vybitia batérie, ide ma roztrhnúť. Úplne zle. Keď mám mať telefón, chcem aby obsahoval základné funkcie, nechcem stále chodiť na internet a sťahovať si veci čo mu chýbajú. Na surfovanie/sťahovanie po internete mám notebook, mobil chcem mať na telefonovanie. Neviem či sa výrobcovia pomýlili a nechceli z toho ozaj spraviť notebook, lebo aj batéria sa vybíja tak rýchlo ako notebook. To aby si človek nosil s týmto mobilom vo vačku rovno aj nabíjačku. Chystám sa ho reklamovať asi toľko.

Pridané: 3. mája 2011

• nic
  • fotoaparat, vtutorna pamet je pomaly atd

zly telefon

Sony Ericsson BST-41

Sony Ericsson BST-41

Pridané: 25. apríla 2011

• original bateria
  • original bateria (vyssia cena)

Original bateria za vacsiu cenu, no s ocakavanou lepsou zivotnostou a spolahlivostou.
Rovnako budem postupovat vzdy.

Overený zákazník VVTech Overený zákazník

• hmotnost
  • fotak

Premierny low end

Pridané: 24. marca 2011

• relatívne dobrá kvalita zvuku aj pri hlasitom počúvaní
  • cca po roku užívanie začali zlyhávať základné funkcie:
  • 1. nejde ukončiť hovor z mojej strany, ten musí ukončiť druhá strana
  • 2. keď volám na číslo, ktoré je obsadené, nejde hneď zrušiť volanie, klávesnica zareaguje až cca po minúte a vzápätí vypadne celý displej na ďalšiu minútu
  • 3. aj pri šetrnom zaobchádzaní sa vysúvanie rozhegalo natoľko, že horná časť k dolnej dobre neprilieha
  • 4. po zapnutí a zadaní PIN-u čakanie aj 40 sekúnd, kým sa mobil spustí do prevádzky
  • 5. celkovo neuveriteľne pomalý softvér

Najhorší mobil, aký som kedy mal - a to som mal aj oveľa lacnejšie modely. Vydržal 13 mesiacov a stal sa už nepoužiteľný. (Ešte je vhdoný pod nohu stola, lebo sa trochu kýve.)

Pridané: 20. februára 2011

Zakúpený v gsm-shop.sk

výrobok som potreboval preto lebo starý akumulátor dosluhoval

Pridané: 5. februára 2011

Zakúpený v gsm-shop.sk

Produkt vyhovoval vsetkym mojim podmienkam

Pridané: 31. januára 2011

• najkvalitnejší dotykový mobil od Sony Ericsson na trhu ( jeden z najlepších dotykových mobilov vôbec - hned po modeloch od HTC )
  • systém Android ktorý ponúka viac ako 100 000 aplikácií a hier
  • ľahko ovládateľný ( vymazanie alebo odoslanie súboru mi ale dalo trochu zabrať :)
  • vylepšená Bluetooth funkcia ( rýchlejšie odosielanie )
  • WiFi - neskutočne rýchle a veľmi spoľahlivé WiFi, vdaka ktorému môžete byť celý deň online )
  • Internet je na tomto mobile úplne rovnaký ako na počítači či notebooku ( žiadne stránky upravované pre mobilné telefony... )
  • cena ( najkvalitnejší mobil od Sony Ericsson, jeden z najkvalitnejších dotykových mobilov... cena 200 euro je vážne viac ako nízka
  • obrovský dotykový displej odolný voči poškriabaniu - je tvrdený
  • neskutočne veľké množstvo farieb
  • veľmi dobrý fotoaparát
  • na priamom slnku alebo svetle sa hrozne ťažko ovláda mobil ( čítanie správ a iných textov, prezeranie obrázkov, hranie... )

V častiach plus / mínus som vysvetlil úplne všetko.
Dodám len, že tento mobil je vhodný pre tínedžerov ale aj pre dospelých ľudí. Neodporúčam ale starým ľudom, kedže ovládanie by si neosvojili.
Mobil teda odporúčam skoro všetkým. Je veľmi lacný.

Pridané: 26. decembra 2010

• dobrý zvuk
  • obraz
  • fotky
  • je zložitý

Tento mobil dostal môj brat na vianoce a dtále sa ma všetko pýta ako sa robí to a to. Nedávno sme navštívili známich a tam chcel bratrancovi poslať pesničku ktorú som mu poslala a tym bol problém to som nevedela ani ja ańi on a ani mama ktorá s elektronikou pracovala a dnes sme si to pozeli na internete a tam sme zistili že musí byť nato nejakí program. Dostali sme k tomuz aj jeden krit možno niekde sa dostáva aj viec mi sme mali len jeden.Je tam tiež zložité možno pre niektorích aj nabíjanie keďže sa to musí dať do toho a potom do telefónu a nekoniec do zásuvky.Ale sú tam fakt krásne fotky
Tento mobil by mali používať len takí ludia ktorý na ňom naozaj vedia robiť a nie že je pekný a má gps a hry ale aby na ńom vedeli robiť.

Sony Ericsson BST-33

Sony Ericsson BST-33