Recenzie Sony Ericsson

Pridané: 12. novembra 2010

(naposledy upravené 12. novembra 2010)

• ja tento mobil mam a som s nim velmi spokojna konecne su nieake mobili aj trosku dievcenske...
  • nemato pametovu kartu.

ja som doteraz mala sony ericsson w300i.a oproti tomu telefonu je to super.konecne nieco novsie.

Pridané: 10. novembra 2010

• inštalovaný navigačný systém
  • kvalitný fotoaparát
  • operačný systém android 1.6
  • dotykový displej
  • wifi
  • je podobný ako x10, ale nie je taký obrovský problém

celkom fajn produkt so všelijakými funkciami a vlastnosťami...má krásny dizajn...x8 je inteligentný telefon...dnes kto má táky mobil, môže byť nato hrdý

Pridané: 10. novembra 2010

• Android 1.6 aj keď je pravda, že to ešte nieje akurát najnovší systám, ale upgrade má prísť čoskoro.
  • Vbudovaný GPS
  • FM rádio
  • wifi
  • nízka cena
  • touch screen
  • iba 3,2 megapixelová kamera ale zato má stabilizátor , ale nemá blesk

Perfektný mobil pre tých, čo radi trávia čas s mobilom na intetrnete, ale nepotrebujú superfunkčný a najlepší a najdrahší telefon ke tejto činnosti

Sony Ericsson BST-33

Sony Ericsson BST-33

Overený zákazník Marzo.sk Overený zákazník

Pridané: 3. októbra 2010

Zakúpený v Marzo.sk

• Zatiaľ som spokojný
  • x

Pridané: 24. augusta 2010

(naposledy upravené 24. augusta 2010)

no normalne mi vypadol displej a aj s klavesniciou, je to normalne? neccel by som ho uz ani za tu p.....

Pridané: 10. júna 2010

• základné balenie (3 veľkosti špuntov)
  • kvalitný kábel
  • konektor nemusel byť lomený keďže väčšina ľudí nosí telefón vo vrecku vertikálne a tak sa kábel ohýba a namáha
  • štipec mohol byť umiestnený na module s mikrofónom nie na kábli kvôli komfortu

Tieto cenovo dostupné slúchadlá sú skvelou voľbou hlavne k hudobným telefónom rady W (550, 600, 800, 810i atď.). Ponúkajú veľmi slušné odhlučnenie od prostredia takže pri počúvaní hudby Vás nerušia žiadne vonkajšie vplyvy.V základnom balení sú pri slúchadlách dodané tri veľkosti špuntov takže každý si nájde to pravé pre svoje uši. Zvuk hodnotím veľmi dobre ale hlavne pre hudobné štýly ako drum n bass, techno a hip hop pretože idú dosť do basov (vďaka odhlučneniu). Výšky ani stredy nezaostávajú ale samozrejme pri veľkosti meničov v týchto slúchadlách nemôžme čakať špičku.Myslím, že za túto cenu sú HPM-70 jednoznačnou voľbou pre vlastníkov SonyEricssonov

Overený zákazník Marzo.sk Overený zákazník

Pridané: 27. mája 2010

(naposledy upravené 27. mája 2010)

Zakúpený v Marzo.sk

• Pekný šikovný kvalitný

Maximálna spokojnosť a hlavne doplní ženský image

Pridané: 30. apríla 2010

• Veľmi kvalitný prehrávač hudby a FM rádia
  • môžnosť ovládať prehrávač jednoduchým pohybom telefónu
  • pamäťová karta Memory Stick v balení 2GB
  • vnútorná pamäť telefónu je 40 mb
  • Bluetooth
  • veľmi kvalitným fotoaparát s rozlíšením 3,2 MPX
  • funkcie BestPic-veľmi platná pri fotografovaní pohybujúcich sa objektov, pretože zachytí 4 snímky pred a 4 snímky po stlačení spúšte
  • chýba integrovanú FM anténu
  • absencia integrovaného konektora jack 3,5 mm

Tento produkt som si vybral z dôvodu veľmi kvalitného dizajnu + konštrukcie slider (výsuvná) ďalej ma zaujal fakt, že sa jedná o novinku na našom trhu.Produkt pochádza z vyššej triedy Sony Ericsson.Velmi pútavý model pre dnešnú mládež alebo pre mobilných nadšencov.Tento produkt by som veľmi odporúčal každému kto si chce za strednú cenu zadovážiť veľmi kvalitný mobilný telefón s veľmi veľa funkciami. Pri nákupe je dobré dávať si pozor či vám vyhovuje farba telefónu - máte totiž na výber z 12 rôznych farebných prevedení.

reddwarf reddwarf

Pridané: 28. februára 2010

• Kvalitný zvuk, štýlový vzhľad, pohodlné používanie.
  • Krátky kábel od konektoru jack. Nedajú sa teda použiť pre iné zariadenia ako sú napr. mp3 prehrávače.

Ide o kvalitné slúchadla dnes už za prijateľnú cenu, ktoré sa naozaj oplatí kúpiť ak počúvate hudbu na mobile často. (v minulosti bola pomerne vysoká a prehnaná) Neodporúčam zapájať do konektoru sluchadlá iných značiek, keďže mi kvôli tomu prestal na mobile fungovať zvuk (iba výstup na sluchadlá - reproduktor funguje normálne)

Pridané: 17. novembra 2009

• fotoaparát: 3,2 Mpix (2 048 x 1 536 b.), záznam videí (240 x 320 b.),
  • VGA kamera pre videohovory,
  • pamäť: 40 MB + Memory Stick Micro, 1 000 kontaktov (7 000 čísiel),
  • správy: SMS, MMS, e-mail, RSS,
  • globálny prenos dát: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA,
  • lokálny prenos dát: Bluetooth 2.0 + EDR, kábel (Fast-Port), mass storage (online),
  • hudba: MP3/AAC prehrávač, 3,5 mm jack (adaptér v balení), FM rádio (s RDS), A2DP, rozpoznávanie hudby (TrackID),
  • ostatné: Java, minimalizácia (Java) aplikácií, multitasking, internetový prehliadač, videohovor, akcelerometer.
  • Neobsahuje/nepodporuje:
  • aktívny pohotovostný režim, blesk, autofókus, aktívny kryt objektívu, HSUPA, IrDA, Wi-Fi, prehliadač dokumentov, GPS.

Sony Ericsson W595 je zvláštny prístroj. Úspechy stále populárnej W910-ky s veľkým displejom asi neprekoná, a nechce sa mi veriť ani v prekonanie popularity peknej W580-ky. Je to akási opatrná evolúcia s novými technológiami. Slabší fotoaparát vo Walkmanoch sa stal už tradíciou, aj keď zase záznam videí kritizovať veľmi nemôžem. Mrzí ma najmä to, že mnoho dizajnérskych nápadov potlačilo ergonomické zásady. Vo všeobecnosti však W595 ponúka ideálnu funkčnú výbavu pre mladého človeka s nárokmi na hudbu, internetový prehliadač či prácu so správami. A ja budem ďalej čakať na hudobný Sony Ericsson s 3,5 mm jackom priamo na tele prístroja.

Zobrazujem 401 - 410 zo 410 recenzií 1...17 18 19 20 [ 21 ]